1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Ahmet Nur Çebi: "Trabzonsporluların da Beşiktaş'ı sevdiğini biliyorum"
Ahmet Nur Çebi: "Trabzonsporluların da Beşiktaş'ı sevdiğini biliyorum"

Ahmet Nur Çebi: "Trabzonsporluların da Beşiktaş'ı sevdiğini biliyorum"

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Trabzonspor maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Cumartesi günü oynanacak maç öncesinde Trabzon'a gelen Beşiktaş kafilesinde Ahmet Nur Çebi, havaalanı çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Çebi, Trabzonspor'un kendileri için kardeş camia olduğunu söyledi:

"Ben Trabzonluyum. Burası memleketim, burada doğdum ve Trabzonlu olmaktan gurur duyuyorum. Ancak ben Beşiktaş'ta yöneticiyim. İyi bir Beşiktaşlıyım ve önceliğim her zaman Beşiktaş'tır tartışmasız.

TRABZONSPOR BAŞARILI GİDİYOR

Trabzonspor'un ikinci dönemdeki başarısı ortada. Gerçekten takdir ediyorum. İki dönem arasında bu kadar fark olması Trabzonspor yönetiminin başarılı olduğunu gösteriyor. Trabzonspor bizim için kardeş camiadır. Biz Trabzonlu olarak Beşiktaş'a hizmet ediyoruz. Trabzonsporluların da Beşiktaş'ı sevdiğini biliyorum. Onların başarılı olmalarını istiyoruz.

OLCAY ŞAHAN BİZİM OĞLUMUZ...

Olcay oğlumuz, kıymetlimiz. Çıtayı daha da yukarılara yükseltti. Bu da bizim için gurur kaynağı.

TRABZONSPOR'UN İDDİASI VAR

Trabzonspor'un iddiası yok değil. Onlar da üst sıralara oynuyor. Şampiyonluk için hiçbir şey netleşmiş değil. Önümüzdeki maçlar puan getireceği gibi kaybettirebilir de. Daha uzun bir yolumuz var. İki takım da kazanmak istiyor. İki takımın da kazanmaya ihtiyacı var. Umarım kazanan taraf biz oluruz."

Önceki ve Sonraki Haberler