1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Arda kararını açıkladı, Beşiktaşlı isim şok oldu!
Arda kararını açıkladı, Beşiktaşlı isim şok oldu!

Arda kararını açıkladı, Beşiktaşlı isim şok oldu!

Arda Turan'ın takım arkadaşları, milli takıma veda ettiğini salonda öğrendiler ve şoka uğradılar.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Arda Turan, gazeteci Bilal Meşe'ye saldırı olayı nedeniyle A Milli Takım formasına veda etme kararı aldı, Gökhan Gönül şok oldu.

Yaşanan olaylar üzerine Türkiye A Milli Takımı formasını bir daha giyemeyeceğini açıklayan Arda Turan'ın bu kararı sonrasında arkadaşları buz kesti.

Çünkü TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Yönetim Kurulu ve Futbol Direktörü Fatih Terim'in, Arda ile alakalı Kosova ile oynanacak maç kadrosundan çıkarılması bekleniyordu.

8 ARKADAŞI SALONDAYDI
Futbolcularda, Arda'nın bunu ve konu hakkındaki düşüncelerini açıklamasını bekliyordu. Fakat Arda Turan'ın, A Milli Takım formasını bir daha giymeyeceğini söylemesi toplantıyı takip eden 8 arkadaşı ve Ay Yıldızlı ekipte herkesi şaşırttı. Kampta bu gelişmenin şaşkınlığı yaşanırken Gökhan Gönül ise en net ve belirgin tepkiyi veren kişi oldu.

Arda'nın Ay yıldızlı formayı bıraktığını açıklaması ile birlikte Gökhan Gönül olduğu yerde dakikalarca kala kaldı. Tüm arkadaşları toplantı bitimi ayrılırken, Gökhan olduğu yerde düşünceli bakışlarla kala kaldı. (Futbol Arena)

Önceki ve Sonraki Haberler