1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. "Aydınus üst üste kötü maçlar yönetti, hepsi Beşiktaş maçı"
"Aydınus üst üste kötü maçlar yönetti, hepsi Beşiktaş maçı"

"Aydınus üst üste kötü maçlar yönetti, hepsi Beşiktaş maçı"

TRT Beşiktaş muhabiri Fırat Günayer, TRT Spor'da yayınlanan Muhabir Saati programında açıklamalarda bulundu.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın Başakşehir'e mağlubiyetinin nedenlerini anlatan Günayer, Atiba'nın sakatlığındaki son durumu ve Tosic'in yerine kimin oynayacağını da açıkladı.

"Lyon maçları Beşiktaş'ı yordu"

“Beşiktaş’ın mağlubiyetinde asıl sorumlu Abdullah Avcı. Maçın ardından Beşiktaş’ı nasıl çözdüğünü anlattı. Şunu da ekledi “bugün, bu plan tuttu” dedi. 1 hafta içinde hem Fenerbahçe, hem Beşiktaş’a 2’şer gol atmak gol iş değil. Cengiz de iyi işler yaptı o maçta. Beşiktaş belki de “şampiyon oldum” havasına girmişti. Biraz ders oldu oyunculara. Lyon maçları Beşiktaş’ı çok yordu. Adanaspor maçında bunun sinyallerini verdi. Fenerbahçe maçında bu yorgunluk devam etmez. Çünkü derbinin atmosferi farklı olur.

"Atiba'yı 11'e yazabiliriz"

"Yöneticilerle konuştum. Atiba’nın benzini bitti dediler. Çok yoruldu. 3 gün antrenmana çıkmadı. Şenol Güneş’in kolay kolay rotasyona gitmediğini düşünürsek muhtemel 11’e Atiba’yı yazabiliriz."

"Şenol Güneş, Beşiktaş tarihinde en çok güvenilen hoca"

"Çok nadir eleştiriler yapılıyor. O eleştiriler de Gökhan İnler ve Tolgay konusunda. Adanaspor maçında Atiba iyi oynamadı ve oyundan çıktı. Tolgay girdi, orta saha canlandı. Herkes “Başakşehir maçında da Tolgay olmaz mıydı?” diye soruyor."

"Atınç önde"

"Tosic'in yokluğunda Atınç ya da Mitrovic oynar. Ama Atınç bir adım daha önde."

"Fırat Aydınus kötü maçlar yönetti"

"Fırat Aydınus'un Beşiktaşlı olduğu yönünde bir şehir efsanesi çıktı. O da bunu reddedecek şekilde maçlar yönetti. Beşiktaş, Aydınus'un yönettiği son 7 maçtan 1 tanesini kazanmış. Tosic sahada olsaydı Van Persie ile karşılaşsa nasıl tepki verecekti, bilinmez. Belki gerginlik de olabilirdi. Cüneyt Çakır ile birlikte Türkiye'nin en iyi hakemiydi. Üst üste hep kötü maçlar yönetti. Bunlar da hep Beşiktaş maçları oldu."

Önceki ve Sonraki Haberler