1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. DERBİYE DOĞRU | Kartal Yiğit'ten derbi öncesi değerlendirmeler... Stoperde kim olur?
DERBİYE DOĞRU | Kartal Yiğit'ten derbi öncesi değerlendirmeler... Stoperde kim olur?

DERBİYE DOĞRU | Kartal Yiğit'ten derbi öncesi değerlendirmeler... Stoperde kim olur?

Gazeteci Kartal Yiğit, Fenerbahçe maçı öncesi Beşiktaş'ı değerlendirdi.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Habertürk gazetesi Beşiktaş muhabiri Kartal Yiğit, Beşiktaş'taki son gelişmeleri AjansBeşiktaş.com için değerlendirdi.

"Başakşehir karşısındaki beklenemedik yenilgi derbinin önemini artırdı. Geçen haftaki yenilgiden sonra, Beşiktaşın puan kaybına tahammülü yok. Cuma günü M. Başakşehir Antalya'yı yenerse, Beşiktaş derbiden mutlak galibiyetle ayrılmak zorunda. Ama Başakşehir puan kaybederse daha farklı bir oyun izleyebiliriz. Yine de herşeye rağmen Fenerbahçe maçında Beşiktaş'ı bir adım önde görüyorum"

Hoca Mitrovic'i düşünmüyor
"Tosic'in yerine Atınç oynayacak. Şenol Güneş, Matej Mitrovic'in Lyon maçında penaltı kaçırmasından sonra kadroda düşünmüyor. 2 haftadır onu kadroya almıyor. Hocanın birinci tercihi Atınç. Eğer Atınç olmazsa, Necip, Marcelo'nun yanında oynar."

Aboubakar ilk 11 başlar
"Cenk, 2 haftadır suskun. Hoca Cenk'e çok güveniyor. Ancak benim görüşüm Şenol Güneş, Aboubakar ile başlayacaktır. Cenk çok yoruldu, onu dinlendirebilir. Aboubakar'ın ilk 11'de başlaması muhtemel. Demba Ba da geçen maçta fizik olarak iyi gözüktü. O da gerektiğinde oynayabilir."

 

Önceki ve Sonraki Haberler