1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Fotoğraf yanıltabilir ama video asla! RVP'nin forma düzeltmesi! (+18)
Fotoğraf yanıltabilir ama video asla! RVP'nin forma düzeltmesi! (+18)

Fotoğraf yanıltabilir ama video asla! RVP'nin forma düzeltmesi! (+18)

Beşiktaş ile Fenerbahçe, Vodafone Arena'da karşı karşıya geldi. F.Bahçe çeyrek finale yükselirken; Beşiktaş'ın kupa yolculuğu sona erdi. Maça Van Persie'nin çirkin hareketleri damga vurdu.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Maçın ilk yarısının sonlarında Dusko Tosic'in kırmızı kart gördüğü pozisyonun ardından Sırp futbolcu sinirlerine hakim olamayınca Van Persie'nin üzerine doğru yürümeye kalkıştı, takım arkadaşları futbolcuyu zor sakinleştirdi.

Van Persie'nin bu sırada elini şortunun içine sokarak yaptığı hareket özellikle sosyal medyada Beşiktaş taraftarlarından büyük tepki gördü.Maçtan sonra tüm tarafsız yorumlar, bunun ahlaksız bir hareket olduğu ve TFF'den ceza alması gerektiği yönündeydi. (RvP'nin hareketi yıllar önce Beşiktaşlı Pascal Nouma'nın hareketini ve ona verilen cezayı akıllara getirdi)

F.Bahçe'ye yakın bazı yorumcular, bunun ahlaksız bir hareket olmadığını Van Persie'nin formasını düzelttiğini iddia etti. Ancak gerçek çok geçmeden gün yüzüne çıktı. F.Bahçeli futbolcunun formasının maç boyunca şortunun dışında olduğu karelerle belgelendi: Formasını "düzelten" RvP'nin forması 90 dakika boyunca şortunun dışında!

s1-012.jpg

s2-006.jpg

s3-001.jpg

s4.jpg