1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Gökhan Gönül'den sert sözler: "3 yaşındasın galiba"
Gökhan Gönül'den sert sözler: "3 yaşındasın galiba"

Gökhan Gönül'den sert sözler: "3 yaşındasın galiba"

Beşiktaş'ın yıldızı Gökhan Gönül, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında gelen küfürlere sinirlendi.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın milli yıldızlarından Gökhan Gönül, kendine ait instagram hesabından canlı yayın yaptı. Oğlu Kuzey'in oyun oynadığı esnada canlı yayın yapıp, gelen soruları yanıtlayan Gökhan, gelen küfürler sonrası ise tepkisini dile getirdi.

Gökhan kendisine küfür eden Fenerbahçeli bir takipçisine, "Sen de 3 yaşındasın galiba. Ettiğin küfürlere bakılırsa..." diye karşılık verdi. Beşiktaş taraftarlarının destek mesajları sonrası küfürlerle ilgili yorum yapan Gönül, "Küfür edenlere takılmayın. Mahkemeye çıkınca ben etmedim, ben yazmadım filan diyorlar" ifadesini kullandı. Kartal'ın yıldızı canlı yayın yaptığı için pişman olmadığını da belirterek, "Günlük hayatımızda neler yaptığımızı görmüş oldunuz" dedi.

"Son dakika golü üzer"
Fenerbahçe derbisi ile ilgili bazı sorulara da yanıt veren ve son dakika golünü değerlendiren Gökhan, "Son dakikada yenen gole bütün takımlar üzülür. Haliyle hepimiz üzüldük. Ama olmadı. Önemli olan sezonu nasıl bitirdiğimiz" dedi.

İşte Gökhan'ın diğer açıklamaları:
"Allah'ın izniyle inşallah şampiyon olacağız. Futbola başladığımda sağ bek değildim zaten kaleciydim.  Kadıköy'e çok gidiyorum. Orada çoğu zaman yemek de yiyorum. Sevdiğim bir semt orası. Son saniyede gol yediğimizde insan ister istemez çok üzülüyor. Rakibimiz atsa belki bu kadar üzücü olmazdı ama kendi hatamızdan dolayı olunca ister istemez sahada böyle tepkiler olabiliyor" (Fanatik)

Önceki ve Sonraki Haberler