1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. İki uçakla, 3. yıldıza uçuş!
İki uçakla, 3. yıldıza uçuş!

İki uçakla, 3. yıldıza uçuş!

Takım ve teknik ekip, THY'nin Beşiktaş için hazırladığı uçakla giderken, bu tarihi güne şahitlik etmek isteyenler de unutulmadı. Eş ve çocuklar için de ayrı bir uçak kiralandı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Başakşehir'in Trabzonspor deplasmanında iki puan kaybetmesinin ardından farkı dört puana çıkartan Beşiktaş, şampiyonluk kutlaması için de hazırlıklara başladı. Başakşehir-Trabzon karşılaşmasını tam kadro olarak No. 1903 Mehmet Üstünkaya Sosyal Tesisleri'nde izleyen yönetim, G.Antepspor deplasmanı için de plan ve programını yaptı. Siyah-Beyazlı yönetim, üç puan alınması halinde şampiyonluğun ilan edileceği bu deplasmana çifte uçak kaldırma kararı aldı.

İSTEYEN HERKES SEYAHATE KATILACAK

Buna göre; Türk Hava Yolları'nın Beşiktaş için özel hazırladığı uçakla takım G.Antepspor deplasmanına gidecek. Beşiktaş renkleriyle donanmış uçakta sadece teknik ekip ve futbolcular yer alacak... Bu tarihi güne tanıklık etmek isteyen diğer kulüp çalışanları ve yakınları da unutulmadı. Başkan Fikret Orman ve ekibi, onlar için de dev bir yolcu uçağı kiraladı. Bu uçakta Beşiktaşlı futbolcuların eşleri, çocukları, yakınları; yönetici ve idarecilerin de eş, çocuk ve yakınları yer alacak.

FENOMEN NOAH DA ÖZEL DAVETLİ

Beşiktaş yönetimi sakatlığı süren ve 18 kişilik kadroda yer alması beklenmeyen Hutchinson'ın Beşiktaş maskotu olan oğlu Noah'ı da bu özel yolculukta uçakta görmek istiyor. Atiba ailesi de özel olarak bu karşılaşmaya davet edilenler arasında... Şampiyonluğun kazanılması halinde Gaziantep dönüşü ilk kutlama da uçakta yapılacak. Ardından İstanbul'a dönüşte şampiyonluk için plan ve program yapılacak... Güneş, kupa garanti olursa, Osmanlı maçında yedekleri oynatacak. (Akşam/Hakan Eyüpoğlu)

Önceki ve Sonraki Haberler