1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. UEFA AVRUPA LİGİ

  4. "Lyon maçı zor ama korkmuyoruz! Kazanmaya gidiyoruz"
"Lyon maçı zor ama korkmuyoruz! Kazanmaya gidiyoruz"

"Lyon maçı zor ama korkmuyoruz! Kazanmaya gidiyoruz"

Beşiktaş Basın Sözcüsü Metin Albayrak, Trabzonspor galibiyetinin ardından açıklamalarda bulundu.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Metin Albayrak şunları söyledi:

"Kazanıyoruz ve kazanırken çok da güzel bir oyun oynuyoruz. Her hafta üstüne koyan bir takımız. Ligin boyu kısalıyor ve genelde lig sonlarına doğru takımların futbolunda düşüş olur, ama biz tam aksini yaşıyoruz. Kazanıyoruz ve kazanırken de çok güzel bir futbol oynuyoruz.

Çocuklar sahada futbol oynarken bundan zevk alıyorlar. Kimse 'bu maçta görevim şudur, görevimi yapayım maçı bitireyim' havasında değil. Herkes kendinden fazlasını yapmaya uğraşıyor, çünkü oynadıkları oyundan zevk alıyorlar.

Taraftar, yönetim ve takım bütünlüğünü tam anlamıyla sağlamış durumdayız. Maçları dolu oynayan tek takımız,taraftarımız muhteşem,söyleyecek çok fazla bir şey yok. Nazar değmesin diyelim sadece.

Lyon maçının zor olacağını biliyoruz ama hiç bir şekilde de korkmuyoruz, bunun altını çizmemiz lazım. Sonuçta UEFA Avrupa Ligi'nde oynuyorsunuz ve çeyrek finaldesiniz. Hedefini Stockholm olarak koymuş bir takım, elbetteki Lyon'a da galibiyet için gider. Teknik direktörümüze ve takımımıza çok güveniyoruz. İnşallah Lyon'dan iyi bir sonuçla döneceğiz" (Fanatik)