1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. ÖZEL | Ali Aydın: "Beşiktaş yener, beklemeye geçer"
ÖZEL | Ali Aydın: "Beşiktaş yener, beklemeye geçer"

ÖZEL | Ali Aydın: "Beşiktaş yener, beklemeye geçer"

Sözcü Gazetesi Beşiktaş muhabiri Ali Aydın, Beşiktaş-Kasımpaşa mücadelesini ve Beşiktaş'ın şampiyonluk şansını değerlendirdi.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Ali Aydın şu ifadeleri kullandı: "Muhakkak Beşiktaş, Kasımpaşa'yı yenecek güçtedir. Oyuncularda biraz stres var ama Beşiktaş'ın rahat kazanacağını düşünüyorum. Beşiktaş bir de Başakşehir'den önce oynuyor. Yendiği taktirde, Beşiktaş'ın geçen hafta yaşadığı psikolojiyi bu hafta Başakşehir yaşar."

Orta sahada kim oynayacak?
"Beşiktaş kazanıp önüne bakar diye düşünüyorum. Orta sahada yüzde 90 Tolgay-Oğuzhan ikilisi oynayacak, Atiba'da Beşiktaş kariyerinde ilk kez yedek kulübesinde oturacak. Talisca'nın cezası bitti, o da Oğuzhan-Tolgay ikilisinin önünde başlayacak. Forvette de Şenol hoca Aboubakar'ı düşünüyor. Maçın gidişatına göre Cenk oyuna girebilir."

Başakşehir Trabzonspor maçı
"Pazar günü çok iyi bir maç izleyeceğiz. Trabzonspor ikinci yarıdaki performansıyla parmak ısırtıyor. Diğer yanda da Başakşehir tarihinde ilk kez 66 puana yükseldi. İki ofansif oynayan takım karşılaşacak. Kora kor mücadele bekliyorum ve Başakşehir'in berabere kalacağını düşünüyorum"