1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. "Şampiyon olmaya alıştık"
"Şampiyon olmaya alıştık"

"Şampiyon olmaya alıştık"

Beşiktaş'ın Sırp futbolcusu Dusko Tosic, şampiyon olarak bitirdikleri sezonu değerlendirirken, şampiyon olmaya alıştıklarını söyledi.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş defansının önemli isimlerinden Tosic, Sırp basınına verdiği röportajda şampiyonluk hakkında konuştu.

Beşiktaş forması ile üst üste 2. şampiyonluğunu yaşayan Tosic, ''Geçen sezon şampiyon olduğumuzda kutlamalar harikaydı. Şampiyonluğu boğazda kutlamıştık ardından konser düzenlemiştik. Şimdi şampiyonluklara alıştık. Artık bize normal geliyor'' ifadelerini kullandı.

Avrupa maceralarını da değerlendiren Sırp futbolcu, ''Şampiyonlar Ligi'nden Avrupa Ligi'ne gittik. Avrupa'da çok güç harcadık ancak hiç geri adım atmadık. Lyon'a elendikten sonra çok üzüldük ama ardından tüm gücümüzü şampiyonluğu korumaya verdik'' dedi.

TOSIC'TEN TRANSFER İTİRAFI

Beşiktaş'ın transfer politikası hakkında ipuçları veren Tosic, ''Bildiğim kadarıyla kadro pek değişmeyecek. Çoğu oyuncunun kontratı devam ediyor ve yönetim de çok oyuncu transfer etmeye niyetli değil. Belki bir, en fazla iki transfer yapılabilir'' şeklinde konuştu. (Sporx)