1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. "Şenol Hoca’nın bir bildiği vardır"
"Şenol Hoca’nın bir bildiği vardır"

"Şenol Hoca’nın bir bildiği vardır"

Milliyet Gazetesi Yazarı Şansal Büyüka, Beşiktaş hakkında değerlendirmelerde bulundu.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Büyüka bugünkü köşesinde Beşiktaş hakkında şu ifadeleri kullandı:

Kaç haftadır çok iddialı yazıyorum , “ligin rengi siyah-beyaz” diye... İşte son iki hafta geldi ve dört puan farkla şampiyonluk Beşiktaş’ın avuçlarının içinde... Beşiktaş’ta öyle bir kadro, bu kadroyu çok iyi yöneten öyle bir hoca var ki, bazı maçlar dışında ortaya konan o kadar etkili bir futbol var ki, bütün bunları topladığınızda “sürprizler oyunu olan futbol”, şampiyonluk yolunda sürprize bile izin vermez. Hatta daha ileri gideyim: Beşiktaş elindeki kadroyu koruyabilirse, henüz nasıl bir kadro kuracakları belli olmayan Galatasaray ve Fenerbahçe önünde avantajını gelecek dönemlere bile taşıyabilir.

Şenol Hoca’nın bir bildiği vardır
Beşiktaş’ın ara transferde aldığı Ersan Gülüm’ü sürekli tribünde görüyorum. Bir türlü sahaya, hatta yedek kulübesine inemedi. Neden, merak ediyorum. Takım, Kasımpaşa önünde 4-1 galip, yani sonuç artık sağlamda, Necip giriyor, Beck giriyor, taraftarın sevgilisi Demba Ba ortada yok. Bu da merak konusu... Ancak Şenol Hoca’nın, şampiyonluğu avuçlarının içine aldığı bir ortamda, yani “kılı kırk yararken” elbette bir bildiği vardır.

Ne günlere kaldık
Ne yıllara, ne günlere kaldık. Fenerbahçe ile Galatasaray üçüncülük mücadelesi yapıyor. İki büyük camia, ikinciliği bile kabul etmezken, şimdi “bari üçüncü olalım, bir eleme turu az oynayalım, sezonu bir hafta daha geç açalım” konuşmaları yapılıyor. Hem Kadıköy, hem Aslantepe tribünlerinin öksüz kalması boşuna değil... Başarı yoksa, güzel oyun yoksa seyirci gelmez kardeşim...

Önceki ve Sonraki Haberler