Site Kullanım Şartları

© Copyrigth 2016 AjansBesiktas.com tüm hakları saklıdır. Bu site aşağıdaki kullanıcı şartları ve gizlilik ilkelerini benimser ve uygular. AjansBeşiktaş.com sayfalarına erişerek, bu şartları kabul etmiş sayılırsınız.

1- Kod ve yazılım da dahil haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları AjansBesiktas.com aittir. AjansBesiktas.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin tüm hakları telif hakları yasal mevzuatları tarafından korunmaktadır.

Bunlar AjansBesiktas.com'un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, başka bir bilgisayara veya bilgisayar sistemin yüklenemez ve yeniden yayınlanamaz.

2- AjansBesiktas.com'daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır ve AjansBesiktas.com bağlantı sağladığı ama denetleyemediği sitelerin içeriklerinden veya bilgisayarınıza verecek zararlardan sorumlu tutulamaz.

3- Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Herhangi bir kullanıcının yasal ve ahlaki olmayan davranışlarından AjansBesiktas.com sorumlu tutulamaz.

4- AjansBesiktas.com gizlilik politikası ilkelerinde ve sitedeki herhangi bir içerik veya tasarımda, istediği zaman ve hiçbir bildirim yapmadan değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

5- Site yazılımları ve teknolojisi, kullanıcılarının kimliklerine ve adreslerine benzeri bilgilerine erişemez. Bu bilgileri kullanıcılar isterse formlar yoluyla siteye gönderebilirler. Ancak AjansBesiktas.com donanım ve yazılım (IP adresiniz, tarayıcı türü, işletim sistemi vb) bilgilerinizi toplayabilir. AjansBesiktas.com, kullanıcılardan aldığı kişisel bilgileri üçüncü bir kuruma satamaz, kamuoyuna yayınlayamaz. Alınan bilgiler sitenin ziyaretçi profili, raporlama ve hizmetlerin tanıtımına kaynak olması için yönlendirici özellik taşır.

6- AjansBesiktas.com herkese açık bir web sitesidir. Ancak bazı durumlarda sayfalarını kullanıcılara kapatabilir:

a. Yanlış, eksik, yanıltıcı ve genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda,

b. İstenilen bilgilerin içine ilan, reklam, duyuru, özel veya tüzel kişiliklere hakaret içeren ifadeler kullanıldığında,

c. Çeşitli yollarla siteye yapılan saldırılar sırasında,

d. Virüs nedeniyle sitenin yapısının bozulmasıyla.

7- AjansBesiktas.com yukarıda yer alan ilkeler ve şartlar hakkında yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyar.

8- Sitemizi zenginleştirebileceğini düşündüğünüz konuları ve sitemizle ilgili yaşadığınız sorunları bizimle paylaşmanızı bekleriz. Tüm dilek, şikayet, öneri ve yorumlarınız için iletisim@ajansbesiktas.com e-posta adresinin kullanabilirsiniz.