1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Son "2 Yıldızlı" formalar!
Son "2 Yıldızlı" formalar!

Son "2 Yıldızlı" formalar!

Beşiktaş Yönetimi, Lyon maçında tüm taraftarların forma giymesi için formalarda yüzde 20 inidirime gitti. Hedef, bu kampanyayla 2 yıldızlı formaları da bitirmek.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Kulübü, tüm taraftarların Lyon maçını sırtında formasıyla takip etmesi için indirim kampanyası başlattı. Tüm formalarda uygulanacak yüzde 20 indirimle Beşiktaşlılar kritik maçın heyecanını ister statta izle ister ekran başında forması ile yaşayacak.

Kartal Yuvası mağazalarında Lyon maçı öncesi tüm formalarda indirim kampanyası başladı. 'Herkese forma' sloganıyla başlatılan kampanya ile tarihi maç öncesi tüm formalarda yüzde 20 indirime gidildi.

Tüm Kartal Yuvası mağazalarında ve www.kartalyuvasi.com.tr’de uygulanacak indirimle siyah beyazlı taraftarlar tarihi maç öncesinde uygun fiyatlarla forma alma şansı yakalayacak.

Başkan Fikret Orman'ın yaptığı basın toplantısıyla başlayan indirimli satışlar, 20 Nisan Perşembe günü saat 22.05’de sona erecek.

Orman ne demişti?

Başkan Fikret Orman, Lyon - Beşiktaş maçında yaşanan olaylar hakkında düzenleediği basın toplantısında "Lyon maçına "statta ve evinde formayla maç izle" kampanyası yapıyoruz. Formalar yüzde 20 indirimli" diyerek kampanyanın başlangıcını yapmıştı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler