29 Kasım Şans Topu sonuçları açıklandı - Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı! 

29 Kasım Şans Topu sonuçları açıklandı - Şans Topu çekiliş sonuçları sorgulama ekranı! 

Sisal Şans tarafından her Çarşamba ve Pazar günü gerçekleştirilen Şans Topu'nda günün kazandıran numaraları açıklandı. İşte sonuçlar...

Saat 20:00'de canlı yayında açıklanan Şans Topu'nda büyük ikramiye 400 bin TL'ye yaklaştı. İşte merakla araştırılan 29 Kasım Şans Topu çekiliş sonuçları...

Şans Topu'nda 29 Kasım çekiliş sonuçları açıklandı. Bir süredir Çarşamba ve Pazar günleri düzenlenmeye başlanan Şans Topu'nda kazandıran numaraları 20:00'de canlı yayında belirlendi. 

29 KASIM ŞANS TOPU ÇEKİLİŞİ 2020:

11, 13, 16, 26, 32 + 10

Yenilenen Şans Topunun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Önceki ve Sonraki Haberler