1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. "Abdullah Avcı başarıya aç"
"Abdullah Avcı başarıya aç"

"Abdullah Avcı başarıya aç"

Beşitaşlı yönetici Ürkmezgil “Kan değişiklikleri genelde iyi olmuştur. Abdullah hoca duruşuyla, istikrarıyla, disipliniyle takdir ettiğimiz bir hoca. Ayrıca amiyane tabirle şampiyonluğa aç" şeklinde konuştu.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın yeni hocası Abdullah Avcı olurken, siyah-beyazlı yönetim de tecrübeli hocayı neden tercih ettiklerini şu sözlerle açıkladı. Abdullah Avcı'nın Beşiktaş ile anlaşması hakkında ASpor'dan Hakan Gündoğar'a açıklamalarda bulunan yönetici Ahmet Ürkmezgil, "İnşallah hayırlı olur. Hocayı İstanbulspor'dan tanıyorum. Son 10 yılda hiç ayrılmadığım bir dostum, çok sevdiğim bir kardeşim. Kan değişiklikleri her zaman ya da genelde iyi olmuştur. Abdullah Hoca çok takdir ettiğimiz bir hoca. Duruşuyla, istikrarıyla, disipliniyle takdir ettiğimiz bir hoca. Çalışmak istediğimiz bir insandı" dedi ve şöyle devam etti:

İKNA ETMEK ZOR OLMADI

"Şenol Hoca, Milli Takım'a gittiği için bu imkan doğdu. Amiyane tabirle hocanın şampiyonluktaki açlığını düşündüğümüzde, bizim için de iki senedir şampiyonluğun kaçtığını düşünürsek; bu iki amacın bir araya gelmesiyle daha iyi sonuca gideceğimizi düşünüyoruz. Abdullah Hoca'yı ikna etmek zor olmadı. Zaten o bizim dostumuz, kardeşimiz. Başkan da onu çok sever. Israrla bu işler olmaz. Abdullah Hoca da bizim kulübümüzü doğru yer olarak gördüğü için bu tercihi yaptı. Bu yüzden iki taraf için de ikna gibi bir şey söz konusu olmadı." (Fotomaç)
 

Önceki ve Sonraki Haberler