1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Abdullah Avcı'dan Fikret Orman'a garanti!
Abdullah Avcı'dan Fikret Orman'a garanti!

Abdullah Avcı'dan Fikret Orman'a garanti!

Beşiktaş'ın hocası, ligdeki kötü sonuçların ardından, Avrupa Ligi'nde Slovan Bratislava önünde uzatma dakikalarında gelen yenilgi sonrası Başkan Fikret Orman ile bir görüşme yaptı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın hocası Avdullah Avcı, "Sezona istediğimiz gibi başlayamadık. Ama sakatlar düzeliyor. İdeal kadromuza ve oyun düzenimize kavuşunca her şey düzelir" ifadesini kullandı.

DAHA İYİ OLMALIYDIK

Kartal'ın teknik patronu, "Sezona istediğimiz gibi başlayamadık. Ligde daha iyi bir yerde olmalı ve Avrupa Ligi'ne de yenilgisiz başlamalıydık. Ancak gerek sakatlıklar, gerekse henüz istediğimiz oyun düzenini oturtamamız istediklerimizi yapmamıza engel oldu. Sakatlar düzelince ve oyun düzenimiz istediğimiz seviyeye gelince her şey düzelir" dedi.

BAŞKANDAN DESTEK

Avcı'nın verdiği garanti sonrası Başkan Orman da "Sana ve ekibine güveniyorum. İyi bir kadromuz var. Sezona iyi başlamayı biz de isterdik ama önemli olan iyi bitirmektir. Beşiktaş'ın en kısa sürede istenen seviyeye geleceğine olan inancımız tamdır. Yönetim olarak teknik heyet ve futbolcuların her zaman arkasında duracağız" diyerek güvenoyu verdi. (Star)

Önceki ve Sonraki Haberler