Abdullah Avcı'nın forvet kararsızlığı

Abdullah Avcı'nın forvet kararsızlığı

Gazişehir karşısında forvette kime görev vereceğine karar veremeyen Beşiktaş Teknik Direktörü Avcı, Diaby ile Güven arasında bir tercih yapacak. Tecrübeli teknik adam, bu karar sonrasında kanat oyuncularını belirleyecek.

Ajans Beşiktaş - Sezonun ikinci deplasman maçını Gaziantep’te Gazişehir ile oynayacak olan Beşiktaş’ta teknik direktör Abdullah Avcı, forvette kimi oynatacağı konusunda kararsız kaldı. Bu sorunun cevabını bulmak için Güven’in milli takımdan dönmesini bekleyecek olan Avcı, seçimini Diaby ile Güven arasında yapacak.

Burak Yılmaz’ın ancak 23 Eylül’deki Medipol Başakşehir maçına yetişecek olması nedeniyle bu ikili arasında tercih yapacak olan Avcı, Güven’i forvet oynatması halinde kanatlarda Diaby ile N’Koudou’yu görevlendirecek.

Teknik direktör Abdullah Avcı, forvette Diaby’i oynatması halinde ise kanatlarda çok daha farklı bir diziliş ortaya koyabilir. N’Koudou dışında Lens, Orkan, Boyd ve Güven gibi kanatlara da sahip olan Avcı’nın, sezon başından beri oynadığı için Güven’i forvet hattında daha öncelikli düşünüyor.

Milli takımlardan dönen oyuncuları sakat olmamaları halinde oynatmayı planlayan Abdullah Avcı, yeni transferlerden Elneny’i ilk on birde yer vermeyi düşünüyor. Siyah-beyazlı teknik adamın, Mısırlı oyuncunun yanında ise Dorukhan’ı görevlendirmesi bekleniyor. (Milliyet)

Önceki ve Sonraki Haberler