Aboubakar: "Sırtım dönükken bile Larin'in nerede olacağını biliyorum"

Aboubakar: "Sırtım dönükken bile Larin'in nerede olacağını biliyorum"

Beşiktaş'ın on üçer gollü ikilisi çok iyi bir uyum yakaladıklarını, sırtları dönükken bile nerede olduklarını tahmin edebildiklerini söyledi

Ajans Beşiktaş - Şampiyonluk yarışı veren Beşiktaş'ın en önemli kozları olan Aboubakar ve Larin, giderek artan performanslarının sırrını açıkladı. Denizlispor karşısında birer gol atarak galibiyette yine önemli rol oynayan ikili, birlikte çok iyi bir uyum yakaladıklarını söyledi. Aboubakar, “Sırtım dönükken bile Larin'in nerede olacağını biliyorum. O da aynı şekilde beni biliyor. Hücumda böyle bir uyum kolay yakalanmaz. Bu yüzden çok şanslıyız” dedi.

Goller artacak

Kamerunlu golcüye katılan Larin, “Aboubakar'ın sahada ne yapacağını çok iyi biliyorum. Bu da bize avantaj sağlıyor. Cenk Tosun da sakatlıktan dönünce gücümüze güç katacağız. Kalan haftalarda şu andaki performansımızdan daha fazlasını göstereceğimizden eminim” sözlerini kullandı. Ayrıca iki oyuncu da teknik direktör Sergen Yalçın’ı methederek hocaları sayesinde bu uyumu yakaladıklarını ifade etti. (Türkiye Gazetesi - Murad Tamer)

Önceki ve Sonraki Haberler