Adam Ounas'tan Beşiktaş'a yeşil ışık

Adam Ounas'tan Beşiktaş'a yeşil ışık

Napoli forması giyen sağ kanat Adam Ounas ile görüşmelerini sürdüren Beşiktaş, yıldız oyuncudan olumlu yanıt aldı. Taraflar arasındaki pazarlıkların kısa bir süre içerisinde sonuçlanabileceği bilgisine ulaşıldı.

Ajans Beşiktaş - Siyah-Beyazlılar, İtalya Serie A ekiplerinden Napoli'nin formasını giyen yıldız sağ kanat oyuncusu Adam Ounas ile bir süredir görüşmelerini sürdürüyordu. Cezayirli oyuncu ile diğer yandan Galatasaray da temaslarını sürdürürken, Beşiktaş cephesini sevindiren gelişmeler yaşandı. Taraflar arasında yapılan görüşmelerde 24 yaşındaki oyuncunun, şu anda Siyah-Beyazlı ekibe bir adım daha yakın olduğu bilgisine ulaşıldı. Taraflar arasında ufak pürüzler kaldığı belirtilirken, transferin birkaç gün içerisinde bitme ihtimalinin bir hayli yüksek olduğu öğrenildi.

Çok yönlü...

Bu arada Beşiktaş teknik ekibinin, Ounas'ı özellikle çok yönlü olması sebebiyle tercih ettiği bildirildi. Cezayirli futbolcu, sağ kanadın yanı sıra; sol kanatta ve hücuma yönelik bir orta saha oyuncusu gibi görev yapabiliyor. Geçen sezon Crotone'de kiralık olarak forma giyen Ounas, 25 maçta 4 gol attı 5 asist yaptı. (Fanatik)

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler