"Adama 8 yıl önce 'beyinsiz' demişsin"

"Adama 8 yıl önce 'beyinsiz' demişsin"

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Mario Balotelli ve Sergen Yalçın arasında yaşananlar hakkında, "Adama 8 yıl önce 'beyinsiz' demişsin. Allah'ın işine karışılmaz." açıklamasını yaptı.

Ajans Beşiktaş - Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, A Spor'a açıklamalarda bulundu. Sancak, sezonun ilk yarısında Beşiktaş karşısında Balotelli önderliğinde yaşanan geri dönüşü ve İtalyan golcünün Sergen Yalçın'a yaptığı hareketi değerlendirdi. Balotelli Vodafone Park'ta attığı golün ardından Sergen Yalçın'a koşup beynini göstermişti.

Murat Sancak da olayı, "Balotelli golü attıktan sonra, Sergen hocaya 'Hocam benim beynim var' dedi. Sadece onu söyledi. Adama 8 yıl önce beyinsiz demişsin. 8 yıl sonra İnönü Stadyumu'nda Beşiktaş'la karşılaşıyor ve gol atıyor. Allah'ın işine karışılmaz." şeklinde yorumladı.

"Balotelli gibi bir oyuncuyu transfer etmişseniz ona göre davranmanız lazım" diyen başkan Sancak, "Deliye deli denmez diye bir ifadem olmuştu. Bana göre hırslı ve istediğini yapmak isteyen bir oyuncu." ifadelerini de kullandı.