Adaylık başvurusu bugün bitiyor

Adaylık başvurusu bugün bitiyor

Beşiktaş Kulübünün olağan genel kurulu öncesi başkan adaylığı için başvuru süresi bu akşam sona erecek.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Kulübünün olağan genel kurulu öncesi başkan adaylığı için başvuru süresi bu akşam sona erecek.

Siyah- Beyazlı kulübün başkan adaylarının, en geç saat 17.00’ye kadar divan kurulu başkanlığına başvurularını yapması gerekiyor. Başkan adayı olacak kişinin, en az 250 üyenin ıslak imzası yer alan dilekçeyle, belirtilen süreye kadar başvurması şartı bulunuyor.

Fikret Orman’ın yanı sıra 12 Mayıs’taki seçimler için Hürser Tekinoktay gereken imzaya ulaştı, Aydoğan Cevahir ise henüz bu rakama ulaşamadı.

Sadece başkanlık yarışı olmayacak

12 Mayıs’taki seçimde denetleme, disiplin, seçme ve sicil kurulları için de kıyasıya bir yarış olacak. Siyah-Beyazlılar’da bu saydığımız kurullar için ayrıca bir oylama yapılıyor.

Yine adaylığını koyan Başkan Fikret Orman ve yönetimi, halen görevde olan kurulları desteklerken, Orman’a muhalif kesimler ise kurullar için kıyasıya bir yarışın içerisine girmiş durumda. Bu arada Orman, seçilmesi durumunda Adem Akçay, Arif Çelik ve Gökhan Sarı’yı da yönetime almak istiyor. (Fanatik)