Adem Ljajic: "Tosic bana bir saniye bile düşünme dedi"

Adem Ljajic: "Tosic bana bir saniye bile düşünme dedi"

Beşiktaş'ın yeni yıldızı Adem Ljajic, Beşiktaş'a şampiyonluk yaşamak için geldiğini söyledi. Boşnak asıllı Sırp futbolcu, "Gelmeden Tosic'le konuştum. Bana bir saniye bile düşünmemem gerektiğini söyledi" diye konuştu.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş'ın Boşnak asıllı Sırp yıldızı Adem Ljajic, Siyah-Beyazlı formayla şampiyonluk yaşamak istediğini söyledi. Sırbistan Milli Takımı'yla Litvanya karşısına çıkacak olan 26 yaşındaki futbolcu, Sırp basınına konuştu.

"ÇOK BÜYÜK BİR KULÜBE GELDİM, HEDEFİM..."

Ljajic, "Çok büyük bir kulübe geldim. Benim için yeni bir meydan okuma ve kendimi bir kez daha ispat etmek istiyorum. Kulübün tek amacı var; şampiyonluk. Bu hedef doğrultusunda katkı sunmaya geldim" dedi.

"TOSIC BURADA EFSANE, BANA DEDİ Kİ..."

Ljajic, şöyle konuştu: "Beşiktaş her sezon şampiyonluğa oynayan, Avrupa'nın tanınmış kulüplerinden biri… Onları geçen sezon Şampiyonlar Ligi'nde daha yakın takip etme şansım olmuştu. Tosic'le konuştum. Bana bir saniye bile düşünmemem gerektiğini söyledi. Dusko burada çok saygın ve sevilen bir futbolcu olarak anılıyor. Beni daha ilk günden ailenin bir üyesi olarak görmeye başladılar. Beşiktaş'ta çok mutluyum. Umarım böyle devam eder." (Güneş)

Etiketler :