Adriano'ya 3 ülkeden 3 teklif! İlk temaslar...

Adriano'ya 3 ülkeden 3 teklif! İlk temaslar...

Beşiktaş'ın Brezilyalı yıldızı Adriano’ya talip var. Son iki sezonda birçok önemli oyuncu ile yollarını ayırmak zorunda kalan Beşiktaş'ta şimdi de Adriano tehlikesi yaşanıyor.

Ajans Beşiktaş | Derleme Haber - Beşiktaş’la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 34 yaşındaki Brezilyalı sol beke Katar ve Suudi Arabistan ekiplerininden menacerler aracılığıyla yıllık 4 milyon Euro’luk iki teklif geldiği bildirildi. Adriano'yu isteyenler arasında Japon takımları da var.

JAPONYA'DAN TEKLİF

Brezilyalı yıldıza Vissel Kobe resmi teklif yaptı. Japon kulübünün yetkililerinin Adriano'nun menajeriyle temasa geçtiği belirtiliyor. 

Tecrübeli futbolcunun, kadrosunda Podolski ve Iniesta gibi yıldızları barındıran Kobe'ye gitmeye sıcak baktığı da gelen bilgiler arasında.

SUUDİ ARABİSTAN VE KATAR

Kara Kartal’ın tecrübeli sol beki Adriano Correia’ya Katar ve Suudi Arabistan ekiplerinin ilgisi sürüyor. Beşiktaş’la sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan 34 yaşındaki Brezilyalı oyuncuya 2 ülkeden de menacerler aracılığıyla yıllık 4 milyon Euro’luk iki teklif geldiği bildirildi.

SON KARARI FİKRET ORMAN VERECEK

Sambacı’nın da önerilere olumlu baktığı konuşulurken son kararı Beşiktaş Başkanı Fikret Orman verecek. Uzun süren sakatlığının ardından önceki akşam formasına Başakşehir karşısında geri dönen tecrübeli oyuncu, yine sakatlık yaşamış ve oyundan alınmıştı. Başkan Orman’ın, son dönemde sık sık sakatlık yaşaması sebebiyle Adriano’nun satışına olumlu baktığı, son kararını teknik direktör Şenol Güneş’le görüşüp sonrasında vereceği bildirildi. (Fanatik & Takvim)

Etiketler :