1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. TRANSFER

  4. Ahmet Ağaoğlu'ndan sert Burak Yılmaz açıklaması! "Çapsız oyunculara 6-7 milyon eurolar veriyorlar..."
Ahmet Ağaoğlu'ndan sert Burak Yılmaz açıklaması! "Çapsız oyunculara 6-7 milyon eurolar veriyorlar..."

Ahmet Ağaoğlu'ndan sert Burak Yılmaz açıklaması! "Çapsız oyunculara 6-7 milyon eurolar veriyorlar..."

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kulübün mali durumu, transfer politikalarını, geleceğe dair hedeflerini ve altyapı çalışmalarını anlattı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kulübün mali durumu, transfer politikalarını, geleceğe dair hedeflerini ve altyapı çalışmalarını anlattı.

Ağaoğlu, Burak Yılmaz ile ilgili olarak “İndirim konusunda konuşuyoruz ama bir noktaya gelemedik. Burak Yılmaz’ın transferi konusunda ağzı olan konuştu. Her zaman söylüyorum. Bütün ismi geçen oyuncular Trabzonspor futbol kulübünün sözleşmeli oyuncularıdır. Abdülkadir, Yusuf, Onur, Kucka Trabzonspor’un sözleşmeli oyuncularıdır. Bunlarla alakalı düşünceleri olan kulüpler varsa eğer öncelikle başvurulması gereken yer Trabzonspor Kulübü’dür. Son 20 gün içinde burak 40 defa Büyükşehir ile Beşiktaş arasında gitti geldi. Geminin demiri vardır. Gemi Ahır Kapı açığına demir atmış sen diyorsun ki, ‘Gemi İzmir’e gitti, gemi Çanakkale’ye gitti’. Gemi demir atmış! Burak’ın demir attığı yer Trabzonspor’dur. Almak isteyen varsa Trabzonspor ’a müracaat eder. İşte ‘Bunların borçları fazla, düşük maliyetle Burak’ı alırız’ falan... Havalarını alırlar! Çapsız oyunculara 6-7-3.5 milyon Euro para verip de transfer eden kulüpler, 23 gol atan, 25 gol atan, Türkiye’nin en golcü forvetini bir yolunu bulur da aradan kapar mıyız diye falan böyle bir düşüncenin içine girmişlerse, çok açık ve net söylüyorum, ilk defa üslubumu bozuyorum havalarını alırlar!” dedi. (Fanatik)

Önceki ve Sonraki Haberler