Ahmet Kavalcı'dan Onur Kıvrak, Tolga Zengin ve Gökhan Töre açıklaması!

Ahmet Kavalcı'dan Onur Kıvrak, Tolga Zengin ve Gökhan Töre açıklaması!

Spor Toto Süper Lig’in ikinci yarısı öncesi transfer çalışmalarını sürdüren Beşiktaş’ta hareketli saatler yaşanıyor.

Ajans Beşiktaş - Siyah-beyazlı takımın, Trabzonspor’da kadro dışı bırakılan Onur Recep Kıvrak’ı transfer etmek istediği iddia edilmişti.

Beşiktaş Futbol A Takımı’ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Kavalcı, Radyospor’dan Özgür Sancar’a konuştu ve flaş açıklamalar yaptı.

İlk olarak Onur Kıvrak’ın transfer edilip edilmeyeceği sorusuna yanıt veren Kavalcı, ”Onur Kıvrak bizim transfer gündemimizde yer almıyor” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Beşiktaş’ta kaleci Tolga Zengin ve orta saha oyuncusu Gökhan Töre’nin takımdan ayrılmak üzere olduğu ve devre arası kampına da götürülmeyeceği gündeme gelmişti.

Siyah-beyazlı yönetici her iki isim hakkında ise, “Tolga Zengin ve Gökhan Töre ile ilgili verdiğimiz kesin bir karar yok. Şu anda toplantı yapıyoruz. İkisinin de durumu bugün, yarın belli olacak” diye konuştu.

Kavalcı, Spor Toto Süper Lig’in ikinci yarısı için de çalışmalarının devam ettiğini dile getirdi.

Ahmet Kavalcı yaptığı açıklamada, ”Beşiktaş için elimizden geleni yapıyoruz. Hiç kimse merak etmesin. Taraftarlarımızın arzu ettiği Beşiktaş’ı izletmek için uğraş veriyoruz. Öyle bir Beşiktaş’ı izleteceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.” yorumunda bulundu. (Ajans Spor)

Etiketler :