Ahmet Nur Çebi: "Bu sene şampiyon Beşiktaş olacak!"

Ahmet Nur Çebi: "Bu sene şampiyon Beşiktaş olacak!"

Süper Lig'in 14. haftasında Giresunspor'u konuk eden Beşiktaş, evinde bir mağlubiyet daha aldı. 39. dakikada Necip Uysal'ın kırmızı kart görmesiyle kalan 50 dakikayı 10 kişi oynayan siyah-beyazlılar sahadan 4-0'lık mağlubiyetle ayrıldı.

Maç sonunda konuşan Ahmet Nur Çebi şunları söyledi:

Bu sene şampiyon Beşiktaş olacak. Bütün camiaya bu sorunların hepsini çözmeye hazır olduğumuzu söylüyorum. Çok yakında sorunları çözeceğiz. Bu takım geçen sene nereden nereye geldi. Biz bu sorunları yine çözeceğiz!

TFF ve MHK'ya sesleniyorum. Bize söz verdiniz! Düzelteceğiz dediniz ama düzeltemediniz! Gerekeni yapın. Gerekeni yapmıyorsanız bizim size vermiş olduğumuz hoşgörü bu gece bitmiştir! Çete veya örgütlü iş yapıyorsanız ortaya koyacağız!

Şeytani düzen midir! Örgüt müdür nedir! Artık herkes kendi diliyle ifade edecek. MHK Başkanı değişti ama başka hiçbir şey değişmedi. Gerekeni yapın! Bizim hoşgörümüz bitti artık!

Hüseyin Göçek ve VAR hakemi kendilerine gereğini yapmıştır! Daha öncekiler gereğini yapmamıştır! Bunların hesabını kitabını yapacağız. Bundan sonra biz de gerekeni yapacağız. Camia bize güvensin. Biz gerekeni yapacağız!

Bana güvenin! Altından kalkarız!

Sergen Yalçın'ı dinledikten sonra gereken neyse onu yaparız. Haklı gerekçeleri varsa söyleyecek bir şeyimiz yok. Ayağa kalkıp yolumuza devam edebilecek anlayış ve tutum görebilirsem, Sergen Yalçın ile yürümeyi tercih ederim.

B planı düşünmedik. Olağanüstü durumlarda olağanüstü kararlar alınabilir. Dediğim gibi önce Sergen Yalçın'ı dinlemem gerekir. Herkes bize güvensin. Camiamız bize güvensin."