1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Ahmet Nur Çebi: "Hala rakiplerimizden öndeyiz"
Ahmet Nur Çebi: "Hala rakiplerimizden öndeyiz"

Ahmet Nur Çebi: "Hala rakiplerimizden öndeyiz"

Ümraniye'de Kartal Yuvası açılışını yapan Beşiktaş 2.başkanı Ahmet Nur Çebi, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Ahmet Nur Çebi, Kayserispor ile çok iyi ve zevkli bir maç oynadıklarını belirtirken "2 puan kaybettik ama hala diğer rakiplerimizden öndeyiz. Herkesin bunu bir yere not etmesi lazım" diye konuştu. Çebi şunları söyledi:

"Kayserispor'un ikinci yarıda aldığı puanlara bakınca Beşiktaş'tan sonra ikinci takım olarak gözüküyor. Ligin ikinci yarısındaki performansı ortada. Zorlu bir maç olmasını bekliyorduk. Üç sonuca da hazır bir maç seyrettik. Çok keyifli bir maç oldu izleyenler açısından.

Şampiyonluk büyük emek ve alın teri ister. Son düdük çalmadan kimsenin şampiyon olduğu söylenemez. Ligin altında olan 7-8 kritik takım var. Onlarla yapacağınız her maç Kayserispor maçı gibidir. Çok önemsenmesi ve çok daha fazla çalışmamız gerekiyor. Dünkü sonuç için üzgünüz ama diğer rakiplerimizden hala öndeyiz. Bunun da bir yere not edilmesi gerekiyor.

"OLYMPİAKOS'U ELEMEK ZORUNDAYIZ"

Ben tur şansını yüksek görüyorum. İyi ihtimali düşünüyoruz. Bunun için de takımın ruhu ve futbol yapısı ortada. Olympiakos'tan daha iyi oynadığımızı düşünüyoruz. Sonuçta maça çıktığınızda nasıl bir oyun oynadığınız ve nasıl bir performans gösterdiğiniz önemli. Temenni ediyorum ki Olympiakos'u eleyerek bu turu geçmiş olacağız. Bizim hedefimiz daha yukarısı. Onun için Olympiakos'u elemek zorundayız."