1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Ahmet Nur Çebi'den açıklamalar
Ahmet Nur Çebi'den açıklamalar

Ahmet Nur Çebi'den açıklamalar

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi bugün, Nevzat Demir Tesisleri'nin yenilenen halini basın mensuplarına gezdirdi.

A+A-

Gezi sonrası açıklamalar yapan Çebi basın mensuplarına şunları söyledi:

GEÇEN SEZONDAN DAHA FAZLA PUAN TOPLADIK

"Geçen sezon başında da takımımız zamanla kendini buldu. Bu sezonda böyle olacaktır. Bugün itibari ile geçen sezondan daha fazla puan topladık. Ümit etmiyoruz, daha iyi olacağımızı biliyoruz. Transferlerimizde en iyisini yaptık."

GOMEZ VE TÖRE İÇİN PLANIMIZ YOK

"Mario Gomez ve Gökhan Töre ile ilgili devre arası içinde bugünden bir transfer planımız yok. Eğer devre arasında şartlar gerektirirse, teknik heyetimizden böyle bir talep gelirse, oturup konuşuruz. Bugünden bu isimlerin gündemimizde olmaması devre arası olmayacağı anlamına da gelmez. Ayrıca başka bir takımın oyuncusunun performansı bizi ilgilendirmez."

ABOUBAKAR ALIŞIYOR

"Aboubakar alışma sürecine devam ediyor. İyi bir oyuncu. Gollerini atacağına inanıyorum."

ŞENOL GÜNEŞ'E GÜVEN TAM

"Yavaş yavaş kadromuz oturuyor. Hocamızın takıma olan güveni tam. Bizim de hocamıza güvenimiz tam. Elindeki kadroyu en iyi şekilde dizayn etmeye çalışıyor. Geniş kadro bize başarı getirecektir."

GRUBU 1. BİTİRMEK İSTİYORUZ

"Şampiyonlar Ligi'nde de grubu 1. olarak bitirmek ana hedefimiz. Napoli maçını kazanmamamız için bir sebep yok.

BEŞİKTAŞ'IN GERÇEK SAHİBİ

"Beşiktaş'ın gerçek sahibi genel kuruldur. Genel kurul bu külübü yönetecek kurulları seçer. Tüzükte görev dağılımı yapılmıştır. Herkes görevini yapar."

ETO İLE GÖRÜŞMEDİK

"Eto ile ilgili transfer görüşmemiz olmadı. Kendi takımında kaldığı sürece bir görüşmemiz olamaz. Transfer görüşmemiz olmadı."

SOSA'DAN İYİ BİR BONSERVİS KAZANDIK

"Sosa bizim futbolcumuzdu. Yaz döneminde benim yanıma geldi. Malasef kendisinin kendi özelinden kaynaklanan bir gitme baskısı oldu. Bu baskıya dayanamadığımız için gitmek zorunda kaldı. Sosa'nın Fenerbahçe'ye gitmesi benim için bir şey ifade etmiyor. Artık bizim futbolcumuz değil. Burada tutmak istedik ama olmadı. İyi bir bonservis kazandık. Artık nereye gittiği bizi ilgilendirmiyor."

TOLGA TEPKİSİ

"Futbolcunun mesleğinde böyle şeyler var. Profesyonel olarak bu durumlarla karşılaşabilir. Taraftarımıza söylemek istediğim şey, Tolga sizin kalecinizdir"

Önceki ve Sonraki Haberler