Ahmet Nur Çebi'den Gedson Fernandes açıklaması!

Ahmet Nur Çebi'den Gedson Fernandes açıklaması!

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, birçok kulübün transfer radarındaki Gedson Fernandes hakkında Fanatik'e özel açıklamada bulundu.

Ajans Beşiktaş - 2022/2023 sezonuna Valerien Ismael yönetiminde giren Beşiktaş, Şenol Güneş'in göreve gelmesinin ardından çok daha iyi bir performans sergilemeye başlamıştı.

TEKLİFLER GELİYOR

Sezonu üçüncü sırada tamamlayan siyah - beyazlılar gelecek sezon şampiyon olmak için kolları sıvadı. Transfer çalışmalarına devam eden Beşiktaş'ta kadroya yeni katılacak oyuncularla ilgili çalışmalar yürütülse de takımın yıldız oyuncularına da teklifler geliyor. Bu isimlerden biri de Portekizli yıldız Gedson Fernandes...

"ŞAMPİYONLUK YAŞASIN, SONRASINA BAKARIZ"

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Siyah-Beyazlılar’ın parlayan yıldızı Gedson Fernandes’in takımdaki geleceğiyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Özellikle İtalyan kulüplerinin radarında bulunan Portekizli futbolcu için açıklamalarda bulunan Çebi, “Gedson Fernandes’i satmayı düşünmüyorum. Onu bu sezon takımda tutacağım. Çok genç ve bize katkı veren oyuncumuz. Şampiyonluk yaşasın, sonrasına bakarız. Olaya sadece maliyet olarak bakmıyoruz”ifadelerini kullandı.

"BİRÇOK İSİM İLE TEMASLARIMIZ VAR"

Başkan Çebi, takıma takviyeler yapacaklarını da belirtip, “Birçok isim ile temaslarımız var. Acele etmeden transfer yapacağız” ifadelerini kullandı.

BEŞİKTAŞ'IN TAVRI NET!

İtalyan basınında çıkan iddialara göre Lazio’nun 20 milyon Euro’yu gözden çıkardığı futbolcu için Beşiktaş’ın tavrı net. Yönetim, Gedson için 35 milyon Euro istiyor.

YARISI BENFICA'YA...

Kartal’da bu sezon 36 mücadelede görev yapan Gedson, 3 gol ve 7 asistlik performans sergiledi. Siyah-Beyazlılar, Gedson’u satarsa elde edeceği gelirin yarısı eski kulübü Benfica’ya gidecek. (Sporx)