1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Ahmet Nur Çebi'nin Rahmi Koç'tan bir ricası daha var
Ahmet Nur Çebi'nin Rahmi Koç'tan bir ricası daha var

Ahmet Nur Çebi'nin Rahmi Koç'tan bir ricası daha var

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beko markasını formaya göğüs sponsoru yaptıktan sonra Rahmi Koç'tan bir ricası daha oldu.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Forma sponsoru olarak Rahmi Koç’u ikna eden ve Beko’yu yeniden formaya almayı başaran Ahmet Nur Çebi’den bir hamle daha geldi.. 100 işadamından 1’er milyon TL alıp kulübün kasasına 100 milyon TL sokma hedefi olan Çebi, Rahmi Koç’un önüne 8 yıllık bir meseleyi getirdi. 2012 yılında Fikret Orman’ın da gayretleriyle Nakkaştepe’deki Koç Holding binasında yapılması planlanan ama son anda gerçekleşmeyen işadamları birleşiminin bir kez daha organize edilmesini talep etti.

O dönemde Tuncay Özilhan dahil 210 işadamının katılımıyla yapılması planlanan toplantının gerçekleşmemesinin Beşiktaş’ın belki de borçlar konusunda geri attığını belirten Çebi’nin, Rahmi Koç’a, “siz ön ayak olursanız, herkes gelir” diyerek ricacı olduğu bildirildi. Çebi’nin bu önerisine Koç Holding Onursal Başkanı Rahmi Koç’un olumlu ya da olumsuz bir cevap vermediği bildirildi. (Fotospor)

Önceki ve Sonraki Haberler