1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Ahmet Ürkmezgil çirkin tavrı yorumladı: "Fransızların tavrı siyasi"
Ahmet Ürkmezgil çirkin tavrı yorumladı: "Fransızların tavrı siyasi"

Ahmet Ürkmezgil çirkin tavrı yorumladı: "Fransızların tavrı siyasi"

Beşiktaş yöneticisi Ahmet Ürkmezgil, Radyospor'da Özgür Sancar'a önemli açıklamalar yaptı.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş yöneticisi Ahmet Ürkmezgil şunları söyledi:

UEFA'DA SERVET YARDIMCI'YA GÖREV

"Servet Yardımcı'nın bu göreve gelmiş olması, bize bir güven sağlamış oldu. Şenez Erzik'ten sonra böyle bir ismin orada olması bizim için iyi olacak, hayırlı uğurlu olsun. Dursun Özbek, UEFA Fair Play kuralları nedeniyle gitti, bu sebeple bizi çağırmadılar.

OLCAY ŞAHAN

Trabzonspor maçını Ali Palabıyık yönetecek, iki takım içinde hayırlı uğurlu olsun, başarılar dilerim. Trabzonspor'a bizden giden Olcay Şahan'ın ne kadar güç kattığı da ortada, çok güzel bir maç olacağına eminim. Olcay Şahan inşallah bize gol atmaz.

FRANSIZLARIN TAVRI SİYASİ

Metz - Lyon maçında bize neden yer vermediklerini bilemiyoruz, ülkemizi çağdaşlık ve laiklikle ilgili eleştiren bir ülkenin, bize yer vermemesi nasıl izah edilir, anlamak mümkün değil. Bu olayda Lyon'un bir kabahatinin olduğunu düşünmüyorum, bu olayla ilgili bir tahminim var bu konunun sportif olduğunu düşünmüyorum. Maç seyircisiz bir mücadele de olsa bizim yöneticilerimiz karşılaşmayı protokol tribününde izleyebilmeliydi. Ben bu olayı Türk halkına yapılmış bir hareket olarak görüyorum.

Kendi sahasında atak bir futbol oynayan güçlü bir takım, maddi durumları da belli bu sebeple favori olarak gösteriliyorlar. Ben bir Beşiktaşlı olarak takımımın oynadığı oyundan çok ümitliyim, bu sebeple takımıma içerde dışarda çok güveniyorum. "