Ahmet Ürkmezgil: "Çok absürd bir sarı kart"

Ahmet Ürkmezgil: "Çok absürd bir sarı kart"

Beşiktaş Yöneticisi Ahmet Ürkmezgil, Malatyaspor maçının ardından 'Yönetim uyuma, Beşiktaş'a sahip çık' tezahüratıyla ilgili gelen soruyu cevapladı.

Ajans Beşiktaş - Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Ürkmezgil, Malatyaspor maçının ardından tribünlerin "Yönetim uyuma, Beşiktaş'a sahip çık" tezahüratına maçın ardından yorum getirdi.

İşte Ahmet Ürkmezgil'in maç sonu sözleri:

"Malatyaspor iyi bir takımı, kolay maç yok. Rutubetli, nemli bir hava var. Sahamızda daha tam kendini bulamadı. Dolayısıyla, netice olarak baktığımızda güzel bir sonu. Fakat, hakemlerin maça tesirini ben bir hayli fazla gördüm.

Arkadaşlar zemin ile ilgili uğraşıyorlar. 1-2 haftaya düzelecektir. Hakemler de maça sanki tesir eder gibiydi. Malatya sert, sağlam bir takım. Sonuç olarak galibiz. Galibiyet, her zaman galibiyettir.

Taraftarlarımız, hakeme kibarca bir yaklaşım gösterdi. Herhalde taraftarlarımız hakeme küfür etmemek için bu işi yönetimle halletmeye çalıştı. Başka bir anlam bulamıyorum yoksa. Başka bir kontakt da kuramıyorum. Çok absürd bir sarı kart, çünkü orada temas yok, faul bile yoktu. Herhalde taraftarın o manada bir yaklaşımı oldu. Başka bir anlamı yok."

Etiketler :