AjansBeşiktaş.com Hakkında

Ekim 2016’da yayın hayatına başlayan ve kısa sürede Beşiktaş taraftarının büyük ilgisini kazanan Ajans Beşiktaş, bilindik haber sitesinden daha çok haber ve bilgi ağırlıklı bir "içerik platformu" olarak sporseverlere hizmet veriyor. 

Ajans Beşiktaş, aynı anda hem web ve mobil ortamda, hem de sosyal medyada takipçilerinin spor olayları hakkındaki haber, bilgi, fotoğraf ve videolara tek bir noktadan ulaşabilmesini sağlıyor.

Ajans Beşiktaş'ta yayınlanan aylık yaklaşık 1.500+ içeriğin (haber, video ve galeri) önemli bir bölümünü özel içerikler veya redakte metinler oluşturmaktadır. Orjinal haber sunma ve alıntılanan haberlerde açıkça atıfta bulunma önem verdiğimiz konuların başında geliyor. Yönetici, futbolcu ve sporseverlerin takip ettiği önemli isimler ile özel röportajlar gerçekleştiren Ajans Beşiktaş, taraftarların merak ettiği konularda hazırladığı özel haberler ile majör spor medyasına kaynak oluşturmaktadır.

SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZ / Social Media

Ajans Beşiktaş'a web'ten, tablet'ten ve mobilden ulaşabilirsiniz. Her an, her yerde tüm platformlarda karşınızdayız. Masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarınız ile internet tarayıcılarınızla ajansbesiktas.com'a dünyanın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Akıllı telefonlarınızın web tarayıcısını da kullanarak haberlere erişmeniz mümkün. Son dakika haberlere ve detaylı içeriklere daha kolay ulaşmanın bir yolu daha var!

Beşiktaş haberlerine, son dakika transfer gelişmelerine ve Beşiktaş'a dair tüm güncel bilgilere ulaşmak için Ajans Beşiktaş'ın iOS ve Android telefonlar için yaptığı mobil uygulamayı indirebilirsiniz.

Telefonunuza uygun uygulamaya tıklayın:

iOS

Android