1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Al Hilal Riyadh - Urawa Red Diamonds maçı CANLI İZLE (09.10.2019 AFC Ş.Ligi)
Al Hilal Riyadh - Urawa Red Diamonds maçı CANLI İZLE (09.10.2019 AFC Ş.Ligi)

Al Hilal Riyadh - Urawa Red Diamonds maçı CANLI İZLE (09.10.2019 AFC Ş.Ligi)

AFC Şampiyonlar Ligi yarı finalinde Al Hilal Riyadh ile Urawa Red Diamonds karşı karşıya geliyor. Karşılaşmayı maçı CANLI takip edin!

A+A-

AFC Şampiyonlar Ligi finalinde Al Hilal Riyadh ile Urawa Red Diamonds karşı karşıya geliyor. Al Hilal Riyadh - Urawa Red Diamonds maçı 9 Kasım 2019 Cumartesi günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 19:30 olarak belirledi.

Peki Al Hilal Riyadh - Urawa Red Diamonds maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Al Hilal Riyadh Urawa Red Diamonds maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Al Hilal Riyadh Urawa Red Diamonds canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Al Hilal Riyadh ile Urawa Red Diamonds arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Ancak bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal ve platform bu maçı yayın akışı içine almadı.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler