"Allah'tan Beşiktaş var da yılda 2 kez haber oluyor"

"Allah'tan Beşiktaş var da yılda 2 kez haber oluyor"

Beşiktaş, 2017-2018 sezonundaki ilk maçında Antalyaspor'u 2-0 ile geçti.

Ajans Beşiktaş - Siyah-beyazlı takım sezonun ilk maçında Antalyaspor'u Vodafone Park'ta 2-0 ile geçerek sezona iyi bir başlangıç yaptı. Beşiktaş'ın gollerini Pepe ve Cenk Tosun kaydetti.

Maç sonunda konuşan Beşiktaş 2. Başkanı "Antalyaspor bu şekilde yönetiliyorsa vah diyorum. Ali Şafak Öztürk başkasının aklı ve fikriyle konuşuyor. Başkasının ağzıyla konuşanlara tetikçi derler. Bu etiket onun üstünde kalır. Antalyaspor'a yazık etmesin. Onun haddine değil Beşiktaş başkanına yanıt vermek. Bu tür konuşmalarla popüler olamazsınız, hemen sizi aşağıya alırlar" dedi.

Çebi'ye cevap veren Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk: Ya benim kadar F.Bahçe'den puan almış başkan yok. Fenerbahçe Eto'o'yu istedi, vermedik. Süleyman Seba gibi Türk futboluna hizmet etmiş önemli bir başkanın kulübüne bu sözler yakışmıyor." dedi.

Beşiktaş Kulübü İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Candaş Tolga Işık, Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk'ün yaptığı açıklamalara cevap verdi. Işık, "Yılda 2 kez Beşiktaş sayesinde haber oluyor" dedi. Maçın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Işık, "Burası güzelliklerle anılması gereken bir yer. Başka söyleyecek bir şeyim yok." diye konuştu.

Siyah-beyazlı kulübün resmi Twitter hesabından yayımladığı forma reklamı ile ilgili konuşan Işık, "Forma lansmanında 'Daha iyi bir şey yapılamaz mıydı' diye konuşuluyordu. Bugün Beşiktaş’a yakışan bir lansman yaptığımızı düşünüyorum. Umarım önümüzdeki ilk iç saha maçında yeni formalarla Beşiktaş taraftarı burada olur." dedi.

Transferle ilgili bir soruya siyah-beyazlı yönetici, "Başkanımız diyor ya ‘Beşiktaş’ta transfer bitmez’ diye. Ben de onlardan duyuyorum transferi. Başkan, Umut Güner ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu yapıyor her şeyi. Biz de iletişim grubu olarak bunu destekleyecek işler yapmak istiyoruz. Buranın Türkiye’nin güzellik merkezi olarak anılmasını istiyoruz." ifadelerini kullandı.

Işık ayrıca "Come to Beşiktaş" (Beşiktaş'a gel) sloganıyla ilgili olarak, "Avrupa’nın 3-4 takımından ikinci başkan seviyesinde telefonlar geldi. Bir Alman takımının medya iletişim direktörü telefon açıp, birlikte bir şeyler yapmak istediklerini söylediler. Bunlar bizi mutlu eden şeyler ama asıl önemlisi önce taraftar, ardından da başkanımızın takdiri. Bu ikisi beni çok mutlu ediyor. Beşiktaşlılar mutlu oldukça bizler de kulübü yöneten insanlar olarak bundan onur duyuyoruz." şeklinde konuştu.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler