1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Anadolu Efes - Pınar Karşıyaka maçı CANLI İZLE (01.12.2020)
Anadolu Efes - Pınar Karşıyaka maçı CANLI İZLE (01.12.2020)

Anadolu Efes - Pınar Karşıyaka maçı CANLI İZLE (01.12.2020)

Anadolu Efes, Türkiye Basketbol Süper Ligi'nde Pınar Karşıyaka ile karşılaşıyor.

A+A-

Pınar Karşıyaka, Türkiye Basketbol Süper Ligi'nde deplasmanda Anadolu Efes ile karşılaşacak. Karşılaşma 1 Aralık 2020 (bugün) saat 20:15'de başlayacak. Peki Anadolu Efes - Pınar Karşıyaka maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Anadolu Efes Pınar Karşıyaka maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Anadolu Efes Pınar Karşıyaka canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Anadolu Efes ile Pınar Karşıyaka arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Bu maç Tivibu Spor 2 kanalından canlı izlenebilecek. Tivibu Spor, Türkiye'deki uydu ve IPTV tabanlı bir dijital yayın platformlarından biridir. Dolayısıyla bu maç, başka bir kanalda yoksa Tivibu üzerinden ancak ücretli abonelikle izlenebilir. Bu maçı yasal yollarla izlemek için Tivibu abonesi olmanız gerekmektedir. Ücret bilgilerini ve kampanyaları platformun sitesinden öğrenebilirsiniz. 

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler