Anderlecht - Standard Liege maçı CANLI izle (16.01.2022)

Anderlecht - Standard Liege maçı CANLI izle (16.01.2022)

Belçika 1. Ligi'nde Anderlecht ile Standard Liege karşı karşıya gelecek. Anderlecht ile Standard Liege arasındaki maçı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

Belçika 1. Ligi'nde 2021/2022 sezonu heyecanı sürüyor. Anderlecht ile Standard Liege karşı karşıya geliyor. Anderlecht - Standard Liege maçı 16 Ocak 2022 Pazar günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 20:30 olarak belirledi.

Peki Anderlecht - Standard Liege maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Anderlecht Standard Liege maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Anderlecht Standard Liege canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Anderlecht ile Standard Liege arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Bu maç Tivibu Spor 5 kanalından canlı izlenebilecek. Tivibu Spor, Türkiye'deki uydu ve IPTV tabanlı bir dijital yayın platformlarından biridir. Dolayısıyla bu maç, başka bir kanalda yoksa Tivibu üzerinden ancak ücretli abonelikle izlenebilir. Bu maçı yasal yollarla izlemek için Tivibu abonesi olmanız gerekmektedir. Ücret bilgilerini ve kampanyaları platformun sitesinden öğrenebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.