1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Arjantin - Fransa maçı CANLI İZLE (13.09.2019 Dünya Kupası)
Arjantin - Fransa maçı CANLI İZLE (13.09.2019 Dünya Kupası)

Arjantin - Fransa maçı CANLI İZLE (13.09.2019 Dünya Kupası)

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü Arjantin ile Fransa maçını CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de Arjantin ile Fransa arasındaki mücadele olacak. 13 Eylül 2019 Cuma günü oynanacak Arjantin - Fransa maçının başlangıç saati TSİ 15:00 olarak açıklandı. 

Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız. Arjantin Fransa şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Arjantin Fransa canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

Arjantin son 5 maçında 5 galibiyet yaşadı. Fransa takımı ise son 5 maçında 4 galibiyet ve 1 mağlubiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçın kodu 35594 olarak belirlenmiştir.

Arjantin ile Fransa arasındaki basketbol karşılaşması 13 Eylül 2019 tarihinde saat 15:00 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Arjantin ile Fransa arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Arjantin - Fransa maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Arjantin Fransa maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Arjantin Fransa maçı izle, Arjantin Fransa canlı izle, Arjantin Fransa izle netspor, Arjantin Fransa maçı izle justin tv, Arjantin Fransa canlı yayın, Arjantin Fransa canlı periscope, Arjantin Fransa kaçak izle, Arjantin Fransa izle canlı, Arjantin Fransa maçını canlı izle, Arjantin Fransa maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Karşılaşma NTV kanalından yayınlanacak. NTV'ye hem uydudan hem de bir çok dijital yayın platformundan şifresiz olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca mücadele S Sport+ uygulamasından canlı ve naklen ekranlara gelecek.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler