Arjantin - Irak maçı CANLI İZLE (11.10.2018)

Arjantin - Irak maçı CANLI İZLE (11.10.2018)

Dünya liglerinde milli ara sürerken, takımların da hazırlık maçları devam ediyor. Arjantin Milli Takımı, Irak ile karşılaşıyor. Irak - Arjantin maçını canlı yayınla izlemek mümkün.

Arjantin Irak maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

Arjantin Milli Takımı, hazırlık maçında Irak Milli Takımı ile karşılaşıyor. Arjantin - Irak maçı 11 Ekim 2018 Perşembe günü (bugün) TSİ 21:00'de oynayacak. Arjantin son 5 maçında 2 galibiyet, 1 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşadı. Irak ise son 5 maçında 1 galibiyet, 3 beraberlik ve 1 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 459 kodlu Arjantin - Irak maçı için Arjantin'ya 1.90 oran verilirken, Irak'a 2.40 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 3.80 olarak belirlendi.

11 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:00'de başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Arjantin Irak maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Arjantin Irak canlı izle" ve "Arjantin Irak maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Arjantin Irak maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Irak ve Arjantin ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.