1. HABERLER

  2. CANLI

  3. Arjantin - İspanya maçı CANLI İZLE (15.09.2019 Dünya Kupası)
Arjantin - İspanya maçı CANLI İZLE (15.09.2019 Dünya Kupası)

Arjantin - İspanya maçı CANLI İZLE (15.09.2019 Dünya Kupası)

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü Arjantin ile İspanya maçını CANLI takip edebilirsiniz. 

A+A-

Basketbol Dünya Kupası heyecan sürüyor. Bugünkü maçlardan biri de Arjantin ile İspanya arasındaki mücadele olacak. 15 Eylül 2019 Pazar günü oynanacak Arjantin - İspanya maçının başlangıç saati TSİ 15:00 olarak açıklandı. 

Eğer ülkemiz dışındaysanız, bulunduğunuz ülkenin yerel saatine göre maç saatini araştırınız. Arjantin İspanya şifresiz maç yayın bilgilerini sizler için hazırladık. Maçı canlı izlemek isteyen basketbolseverler için haberimizi derledik. Peki bu zorlu karşılaşma hangi kanaldan şifresiz yayınla izlenebilecek. İşte Arjantin İspanya canlı yayın bilgileri... Ama öncesinde iki takıma dair öne çıkan bilgilere bakalım.

Arjantin son 5 maçında 5 galibiyet yaşadı. İspanya takımı ise son 5 maçında 5 galibiyetlik bir istatistik sergiledi. İddaa'da maçın kodu 42984 olarak belirlenmiştir.

Arjantin ile İspanya arasındaki basketbol karşılaşması 15 Eylül 2019 tarihinde saat 15:00 (TSİ) başlayacak. Sporseverler, Arjantin ile İspanya arasında oynanacak karşılaşmayı yayınlayacak TV kanallarını ve şifresiz yayın sitelerini araştırıyor. Peki Arjantin - İspanya maçı hangi kanalda canlı yayınlanıyor? Arjantin İspanya maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden şu aramaları yapıyor: Arjantin İspanya maçı izle, Arjantin İspanya canlı izle, Arjantin İspanya izle netspor, Arjantin İspanya maçı izle justin tv, Arjantin İspanya canlı yayın, Arjantin İspanya canlı periscope, Arjantin İspanya kaçak izle, Arjantin İspanya izle canlı, Arjantin İspanya maçını canlı izle, Arjantin İspanya maçını şifresiz izle. basketbolseverler bu maçı canlı izlemek için arayış içerisinde. Karşılaşmanın hangi kanaldan şifresiz yayınlanacağı merak ediliyor.

Mücadele S Sport kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere S Sport kanalı, Digitürk, D-Smart, Turkcell TV+ ve Tivibu platformlarında yer alıyor ve ek ücretlendirme ile izlenebiliyor. S Sport canlı izlemek, S Sport canlı yayınını izlemek için abonelik gerekmektedir. Dolayısıyla bu maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir. Ayrıca bu maçı S Sport'un mobil uygulaması S Sport Plus ile de izlemeniz mümkün.

Ayrıca yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip ederek bu maçı yabancı bir kanaldan, farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz. 

Maçı kaçak yollarla izlemek isterseniz bu da tercih edilebilir ancak yasal sonuçları olabilir. Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri netspor, justin tv, live soccer ve lshunter olarak öne çıkıyor. Ayrıca yurtdışındaki bazı bahis siteleri de yayın sunmaktadır. Fakat internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar, resmi yayıncı kuruluşların izni olmadan, yayıncı kuruluşları zarara uğratacak şekilde, şifreli uydu yayınlarının bazı teknik çalışmalar sonucu şifresinin çözülüp internete aktarılması ile gerçekleşmektedir. İnternetten canlı maç yayını yapan internet siteleri, kötü görüntü kalitesi ile maçı 4-5 dakikaya varan gecikmelerle internete aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilir, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da yüz yüze gelebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler