Arnavutluk - Ürdün maçı CANLI İZLE (10.10.2018)

Arnavutluk - Ürdün maçı CANLI İZLE (10.10.2018)

Dünya liglerinde milli ara sürerken, takımların da hazırlık maçları devam ediyor. Arnavutluk Milli Takımı, Ürdün ile karşılaşıyor. Ürdün - Arnavutluk maçını canlı yayınla izlemek mümkün.

Arnavutluk Ürdün maçı saat kaçta, hangi kanalda ve nasıl canlı izlenecek? Hepsinin cevabı bu haberde... 

Arnavutluk Milli Takımı, hazırlık maçında Ürdün Milli Takımı ile karşılaşıyor. Arnavutluk - Ürdün maçı 10 Ekim 2018 Çarşamba günü (bugün) TSİ 21:00'da oynayacak. Arnavutluk son 5 maçında 1 galibiyet ve 4 mağlubiyet yaşadı. Ürdün ise son 5 maçında 2 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyetlik performans sergiledi.

İddaa'da 446 kodlu Arnavutluk - Ürdün maçı için Arnavutluk'a 1.30 oran verilirken, Ürdün'e 7.00 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 3.50 olarak belirlendi.

10 Ekim 2018 (bu akşam) saat TSİ 21:00'da başlayacak olan maçın yayıncı kanalı bulunmuyor. Arnavutluk Ürdün maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden farklı dilleri kullanarak "Arnavutluk Ürdün canlı izle" ve "Arnavutluk Ürdün maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Arnavutluk Ürdün maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Ürdün ve Arnavutluk ülkelerinde kullanılan dillerde arama yaparak ülkelerin ulusal kanallarında bu maçı bulmak mümkün.

Bu maçı Türk kanalları aracılığı ile izleyebilmek mümkün değil. Türkiye'den hiç bir kanal bu maçı yayın akışı içine almadı. Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.