Arturo Vidal: "Beşiktaş maçlarını iple çekiyorum"

Arturo Vidal: "Beşiktaş maçlarını iple çekiyorum"

Bayern Münih'in Şilili yıldızı Arturo Vidal, Beşiktaş maçları öncesinde mesaj gönderdi. İşte Arturo Vidal'ın sözleri...

Ajans Beşiktaş - Bayern Münih'in Şilili yıldızı Arturo Vidal, Şampiyonlar Ligi'nde temsilcimiz Beşiktaş ile oynayacakları mücadele ile ilgili konuştu.

Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak istediğini belirten Vidal, "Her zaman mücadelemle, baskıyla zor zamanlarda gol atmaya, takımımın maçları kazanmasına yardım etmeye çalıştım. Her yıl aynısı oldu, bu da benim geçen 7 yılda hemen hemen her şeyi kazanmamı sağladı. Sadece Şampiyonlar Ligi'ni kazanamadım ve bu yıl biraz da şans ile her şeyi kazanmayı umuyorum." ifadelerini kullandı.

"BEŞİKTAŞ MAÇLARINI İPLE ÇEKİYORUM"

Beşiktaş maçlarının kendisi için çok önemli olduğunu söyleyen tecrübeli oyuncu, "Beşiktaş ile oynayacağımız maçları iple çekiyorum. Bir oyuncu için en iyi maçlar bu maçlardır. Geçen yıllarda işimizi düzgün yapamadık, bu sene yapmayı umuyoruz" diye konuştu.

Heynckes'in göreve gelmesinin ardından skor anlamında daha etkili olduğunu belirten Şilili yıldız, "Heynckes ile aram çok iyi, onunla iyi gidiyorum. Goller atıyorum ve daha da fazla atmayı umuyorum. Kupalar kazanmak istiyoruz, şu anda en önemli olan şey o" dedi.

Bayern Münih ile Beşiktaş, 20 Şubat tarihinde Münih'te, 14 Mart'ta ise İstanbul'da karşı karşıya gelecekler. (Sporx)

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler