Athletic Bilbao - Real Sociedad maçı CANLI İZLE (13.01.2024)

Athletic Bilbao - Real Sociedad maçı CANLI İZLE (13.01.2024)

İspanya liginde Athletic Bilbao ile Real Sociedad karşı karşıya geliyor. Maçı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

İspanya Primera Ligi'nde 2023/2024 sezonu heyecanı sürüyor. Athletic Bilbao ile Real Sociedad karşı karşıya geliyor. Athletic Bilbao - Real Sociedad maçı 13 Ocak 2024 Cumartesi günü (bugün) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 20:30 olarak belirledi.

Peki Athletic Bilbao - Real Sociedad maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Athletic Bilbao Real Sociedad maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Athletic Bilbao Real Sociedad canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Athletic Bilbao ile Real Sociedad arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Mücadele S Sport kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere S Sport kanalı, bir çok platformlarında yer alıyor ve ek ücretlendirme ile izlenebiliyor. S Sport canlı izlemek, S Sport canlı yayın izlemek için abonelik gerekmektedir. Dolayısıyla bu maçı, eğer başka bir kanalda da yayınlanmıyorsa şifresiz izleyebilmek mümkün değildir. Kanal, Digitürk'te yer almıyor.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.