Atletico Junior - Colon Santa Fe maçı CANLI İZLE (27 Eylül 2018 / 03:15)

Atletico Junior - Colon Santa Fe maçı CANLI İZLE (27 Eylül 2018 / 03:15)

Copa Sudamericana'da Junior ile Colon karşı karşıya geliyor. Junior ile Colon arasındaki maçı CANLI takip edebilmeniz mümkün.

Copa Sudamericana'da Son 8 Turu heyecanı yaşanıyor. Son sekiz takım arasına kalan Junior ile Colon takımları karşı karşıya geliyor. Junior - Colon maçı 26 Eylül'ü 27 Eylül'e bağlayan bu gece (27 Eylül 2018 Perşembe günü) oynanacak. Maçın başlangıç saati TSİ 03:15 olarak belirledi. Junior son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet yaşadı. Colon takımı ise son 5 maçında 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyetlik istatistik sergiledi. İddaa'da 644 kodlu maç için Junior'a 1.40 oran verilirken, Colon takımına 5.50 oran verildi. İddaa'da beraberlik oranı ise 3.30 olarak belirlendi.

Junior ile Colon arasındaki futbol karşılaşması 27 Eylül 2018 tarihinde saat 03:15 (TSİ) başlayacak. Peki Junior - Colon maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Junior Colon maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Junior Colon canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Junior ile Colon arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Mücadele S Sport kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere S Sport kanalı, Digitürk, D-Smart, Turkcell TV+ ve Tivibu platformlarında yer alıyor ve ek ücretlendirme ile izlenebiliyor. Dolayısıyla bu maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir. Ayrıca b maçı S Sport'un mobil uygulaması S Sport Plus ile de izlemeniz mümkün.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz ve/veya yabancı TV yayın platformlarına aboneyseniz, yabancı spor kanalların yayın akışlarını takip edebilir, bu maçı yabancı bir kanaldan farklı dilde izleme yolunu seçebilirsiniz.

Beşiktaş'a duyduğumuz aşk bir yana dünya futboluna da ilgiliyiz. Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır.

Etiketler :