Aykut Kocaman: "Beşiktaş'a bilinçsiz şekilde saldırmayacağız"

Aykut Kocaman: "Beşiktaş'a bilinçsiz şekilde saldırmayacağız"

Kocaman, kontrolsüz bir hücum futbolu oynamayacaklarını vurgulayarak, “Avantajlıyız. Sakin, disiplinli olacağız, rakibimizi hataya zorlayacağız” dedi.

Ajans Beşiktaş - F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş karşılaşması öncesi takımla yaptığı toplantıda önemli uyarılarda bulundu. Bu mücadeleyi sabırlı ve sakin kalan takımın kazanacağını belirten Kocaman, kendilerinin ilk maçta elde ettikleri 2-2’lik skor nedeniyle avantajlı olduğunu, bunu en iyi şekilde kullanmaları gerektiğini hatırlattı. Kocaman oyuncularına şu uyarılarda bulundu:

SON ANA KADAR SABIR

Taraftarımız stadı dolduracak. Bunun üzerinizde bir heyecan ve kontrolsüz oyuna neden olma ihtimali var. Kesinlikle bilinçsiz bir şekilde saldırmayacağız. Kontrollü ve disiplinli oynayacağız. Ne olursa olsun, sistemden ve disiplinden taviz yok. Onlar bizi hataya zorlayacak, biz de onların hatasını kollayacağız. İlk maçta elde ettiğimiz 2-2’lik skorun bir avantajı var. Kesinlikle hakemle uğraşmak yok. Son düdüğe kadar herkes taktik disipline bağlı kalsın. (Akşam)

Etiketler :