Aziz Yıldırım'dan Domagoj Vida açıklaması!

Aziz Yıldırım'dan Domagoj Vida açıklaması!

Beşiktaş, devre arasında Hırvat stoper Domagoj Vida'yı kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

Ajans Beşiktaş - Sezon öncesinde çok uğraşılan ancak transfer edilemeyen Domagoj Vida, devre arasında bedelsiz olarak Beşiktaş'a transfe olacak. Ntv Spor'da yayınlanan Kırmızı Çizgi programında yorumculuk yapan Habertürk Gazetesi Spor Yazarı Serdar Ali Çelikler, Domagoj Vida için Fenerbahçe'nin devreye girdiğini ancak Hırvat oyuncunun, Beşiktaş'a gitmek istediği için Fenerbahçe'yi reddettiğini söylemişti.

Bu iddia üzerinde Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yayınladı. Aziz Yıldırım, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

"Dün akşam NTV Spor'da yayınlanan bir programda, kulübümüzün, Beşiktaş'ın ilgilendiği iddia edilen Domagoj Vida'nın transferi için sezon başında devreye girdiği ve oyuncu için 4,5 milyon euro gibi bir bonservis ücreti önerdiği iddia edilmiş, ne yazık ki bu iddia bazı internet sitelerinde yer bulmuştur.

Bahse konu oyuncuyla herhangi bir ilgimiz bulunmamakla birlikte, bu tür tabiri caizse aptalca iddiaların 2 camiayı karşı karşıya getirmek adına ortaya atıldığını düşünmekteyim. Söz konusu iddia tamamıyla yalandır.

Kamuoyunu yanlış yönlendiren bu tip yalan haberlere itibar edilmemesini rica ederim.

Aziz YILDIRIM
Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı"

Etiketler :