1. HABERLER

  2. FUTBOL

  3. FUTBOL HABER

  4. Bağış kampanyasından ilk detaylar belli oldu
Bağış kampanyasından ilk detaylar belli oldu

Bağış kampanyasından ilk detaylar belli oldu

Beşiktaş’ta Başkan Ahmet Nur Çebi’nin öncülüğünde başlayacak kampanya ile zor durumdaki maddi durumun düzeltilmesi amaçlanıyor.

A+A-

Ajans Beşiktaş - Mali krizden çıkış yolu arayan kulüpler son çare olarak bağış kampanyasıyla taraftarına başvurmaya başladı. Bağış kampanyası başlatmaya hazırlanan Beşiktaş’ın konsolide borcu geçtiğimiz cumartesi günü gerçekleşen olağan divan kurulu toplantısında 2 milyar 961 milyon 902 bin 493 lira olarak açıklanmıştı. Bağış kampanyasının taslağı henüz bitmemiş olsa da, yönetimin tüm camiayı kucaklayacak bir kampanya hazırladığı bildirildi.

Milliyet'ten Celal Umut Eren'in haberine göre Beşiktaş Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’nin, divan kurulunda gündeme getirdiği bağış kampanyası için siyah-beyazlı yönetim geri sayıma geçti. Bağış kampanyasının taslağı henüz bitmemiş olsa da, yönetimin tüm camiayı kucaklayacak bir kampanya hazırladığı bildirildi.

Kampanya tanıtımının ses getirmesi için bu alandaki uzman isimlerle görüşen Beşiktaş Yönetimi, günümüzün tüm iletişim kaynaklarını kullanarak bu projeyi Türkiye’nin her yerine ulaştırmaya çalışacak. Kampanya taslağına göre Başkan Ahmet Nur Çebi’nin, camianın ekonomik olarak önde gelen isimleriyle birebir görüşeceği ve kampanyaya destek isteyeceği ortaya çıktı.

Mart ayının ortalarında kampanyanın düğmesine basacak olan siyah-beyazlı yönetim, mevcut futbolculardan da fedakârlık isteyecek. Futbolcuların birikmiş alacaklarını yeniden yapılandırma yoluyla aşağıya çekecek olan yönetim, oyunculardan borçsuzluk imzası da alacak.

Siyah-beyazlı yönetim, bağış kampanyasının yanı sıra kulübe yeni para girişi için çeşitli firmalarla masaya oturarak sponsorluk gelirlerini de ciddi ölçüde arttırmaya çalışacak. (Milliyet)

Önceki ve Sonraki Haberler