Bahçeşehir Koleji - Beşiktaş maçı CANLI İZLE (12.12.2020)

Bahçeşehir Koleji - Beşiktaş maçı CANLI İZLE (12.12.2020)

Bahçeşehir Koleji, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde Beşiktaş Sompo Japan ile karşılaşıyor.

Beşiktaş, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi'nde deplasmanda Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak. Karşılaşma 12 Aralık 2020 (bugün) saat 13:00'da başlayacak.

Peki Bahçeşehir Koleji - Beşiktaş maçı hangi kanalda canlı izlenecek? Bahçeşehir Koleji Beşiktaş maçını canlı izlemek isteyen sporseverler internet üzerinden "Bahçeşehir Koleji Beşiktaş canlı izle" aramalarını yapıyor. Sporseverler ve futbol seyircisi Bahçeşehir Koleji ile Beşiktaş arasında oynanacak bu maçı şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırılıyor.

Bahçeşehir Koleji - Beşiktaş maçı Tivibu Spor 2 kanalından canlı izlenebilecek. Tivibu Spor, Türkiye'deki uydu ve IPTV tabanlı bir dijital yayın platformlarından biridir ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi maçlarını ücretli olarak yayınlamaktadır. Bu hizmeti dünyadaki genel adı pay-tv'dir. Bu maçı yasal yollarla izlemek için Tivibu abonesi olmanız gerekmektedir.

Maçı internet üzerinden kaçak yayınlarla izlemek isteyenler için ise sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri justintv, lshunter, netspor12, netspor23 ve netspor27 olarak öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar yayıncı kuruluşların maç yayınlarını yurt içi ve yurt dışından izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan siteler, kötü yayın kalitesi ile maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

Etiketler :