Başakşehir - Beşiktaş maçı CANLI İZLE  (15.10.2021 Bein Sports yayını)

Başakşehir - Beşiktaş maçı CANLI İZLE (15.10.2021 Bein Sports yayını)

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'de deplasmanda Başakşehir ile karşılaşıyor. Beşiktaş Başakşehir maçını canlı yayınla izlemek mümkün.

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig'de Başakşehir ile karşılaşıyor. Başakşehir Beşiktaş maçı ne zaman, saat kaçta oynanacak? Başakşehir Beşiktaş maçı hangi kanaldan yayınlanacak? Bu soruların cevapları haberimizde...

15 Ekim 2021 (bu akşam) saat TSİ 20:00'de başlayacak olan maç Bein Sports 1 kanalından yayınlanacak. Beşiktaş Başakşehir maçını canlı izlemek isteyen taraftarlar internet üzerinden "Beşiktaş Başakşehir canlı izle" ve "Beşiktaş Başakşehir maç yayını" aramalarını yapmaya başladı bile. Taraftarlar, Beşiktaş Başakşehir maçını şifreli ve şifresiz yayınlayacak kanalları araştırıyor. Beşiktaş taraftarları için Beşiktaş-Başakşehir maçı şifresiz canlı izleme şeklinde aradığı bilgiler bu haberimizde mevcut. 

YAYINCI KURULUŞ

Mücadele beIN Sports 1 kanalından canlı ve naklen ekranlara gelecek. Bilindiği üzere beIN Sports kanalları dijital yayın platformu Digitürk'ün abonelerine özeldir. Dolayısıyla bu kanalı ve bugünkü maçı ücretsiz izleyebilmek mümkün değildir. Süper Lig maçları için Digitürk'ün "Sporun Yıldızı" paketine abone olabilirsiniz.

NAKLEN RADYO YAYINI

Diğer yandan Digitürk'ün spor paketine abone değilseniz aynı zamanda maçı TRT Radyo-1'den de naklen anlatımla canlı olarak dinleyebilirsiniz. Radyo 1'deki canlı maç anlatımı aynı saatteki diğer maçlarla dönüşümlü olarak naklen yapılmaktadır.

KAÇAK YAYINLAR

Sporseverlerin çokca başvurduğu yayın siteleri olarak; justintv, lshunter ve netspor siteleri öne çıkıyor. Ancak internet üzerinden yapılan bu kaçak yayınlara itibar etmemenizi öneririz. Bu yayınlar Digitürk'teki maç yayınlarının uydudan izinsiz bir şekilde internete aktarılması şeklinde gerçekleşmektedir. Bu yayınları yapan internet siteleri, kötü yayın kalitesine sahiptir ve maçı 5 dakikaya varan gecikmelerle aktarmaktadır. Aynı zamanda bu sitelerde uygunsuz reklamlarla, kimlik dolandırıcılığı, bilgisayara spam/virüs bulaştırma gibi sorunlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz.

YABANCI SPOR KANALLARI

Diğer yandan Türkiye dışındaysanız ve Türksat dışında kalan yabancı uyduları gören çanak antenler ile uydu cihazlarına sahipseniz veya yabancı TV yayın platformlarına üyeyseniz Digitürk'ün anlaşmalı olduğu yabancı kanalların yayın akışlarını takip edebilir, maçı yabancı bir kanaldan farklı bir dilde izleme yolunu seçenebilirsiniz.

Bu haber arama motoru sorgulama kelimeleri üzerinden kullanıcıların bilgi ihtiyacını karşılamak ve yasadışı durumlardan korumak üzere hazırlanmıştır. 

Etiketler :