"Beşiktaş'ı ve Türk futbolunu dünyada daha popüler hale getirmeye çalışıyoruz. Daha fazla sponsorluk şansı bulunabilsin diye. Türk sporunun marka değerinin nasıl yükseleceğine dair bir panel yapılmasının gerektiğini düşünüyorum."
"Gazeteler 1 muhabirini 4-5 takıma baktırtmaya çalışıyor artık. Sponsorluklarda çok başarılı gibi gözüksekte dünya ölçeğinde çok başarılı görmüyorum ben. Unutulmaması lazım Beşiktaş Kulübü ilk kez geçen sene dünya çapında taraftar artırma politikasına gitti. Geçen sene Çin'e gittik bundan sonrada o bölgede olmaya devam edeceğiz."